Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i znalazł się następny Lemański wsród księży, Stokrotaka aż podskakiwała na krześle jak by ją kąsały owsiki w odbyt tylko że z radości że znalazła następnego księdza który kala własne gniazdo co miał ksiądz zrobić kiedy dla katolików Święty Sakrament jest najWażniejszym sakramentem czy ksiądz miał się śmiać ,szarpać czy co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znalazł się następny Lemański wsród księży, Stokrotaka aż podskakiwała na krześle jak by ją kąsały owsiki w odbyt tylko że z radości że znalazła następnego księdza który kala własne gniazdo co miał ksiądz zrobić kiedy dla katolików Święty Sakrament jest najWażniejszym sakramentem czy ksiądz miał się śmiać ,szarpać czy co robić
 Co to za bełkot, widze ze piszacego też owsiki nieźle pokąsały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/Kz-Nszz-Solidarnosc-Oragnistow-11-1324205771008169/?epa=SEARCH_BOX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie coś sprowokować w synagodze albo meczecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół i pis trzeba zlikwidować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk im zaszczepił jakieś diabelstwo pogańskie i wielu nie panuje nad emocjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To były inne czasy i na religię chodził kto chciał. Ja księdza Wierzbickiego wspominam miło. Byłem wtedy ministrantem. Teraz do koscioła już nie chodzę. Były to też jednak czasy kiedy ksiądz prowadząc katechezy mógł sobie więcej pozwolić dla utrzymania dyscypliny tak jak i nauczyciel.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie bardzo dziwi parcie na szkło w tvn księdza. To ewidentny brak rozsądku i roztropności ze strony kapłana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz i rozum. To przecież bezmyślni pedofile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd żeby kapłan oczerniał biskupa który jest" pasterzem" trochę pokory życzę temu księdzu i to jeszcze z KUL-u tam gdzie wykładał Św. Jan Paweł II wstyd i upokorzenia dla Kościoła mając takiego kapłana. Pokora! Pokora! Pokora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wierzbicki każdy ma wady także pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy profesor to teoretyk bez znajomości życia...Chłopaczek który wypluł hostię na pewno nie przyszedłby na plebanię słuchać "kazania" a jeśli by przyszedł to po to,aby później wszem i wobec ogłaszać,że go ksiądz molestował. I większość ludzi by pluła na księdza a gówniarz by się cieszył i chwalił przed kolegami. Tak więc panie profesorze,gówniarzeria to nie partnerzy do rozmów przy herbatce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie coś sprowokować w synagodze albo meczecie.
 Np sex z dziecmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z księdzem. Dobrze powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ksiądz miał rozum, żeby wzywać policję? A widział ktoś księdza rozumnego? To idioci, pedofile i geje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy Kościół to nie organizacja z anonimowym tłumem i pseudo-duchowieństwem, ale rodzina - prawdziwi bracia i siostry w Chrystusie którzy w codziennym życiu też są rodziną i postępują na JEGO chwałę ........... " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian 7:23b ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą mieć odpuszczonych grzechów, nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary ... W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "swiętego jedzenia"itd -- wielu osób jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy,Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii ani organizacji religijnych. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 Biblia Warszawska ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " _______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo" __________"Jezus Stwórcą życia - informacja w DNA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zapytam księdza profesora: Gdzie ksiądz miał rozum, żeby chodzić na wywiady do Moniki Olejnik TW "Stokrotka"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
X Alfred na czym cię złapali i czym cię szantażują , że pieprzysz takie głupoty w takiej stacjii przed tą psełdo redaktorką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzbicki to pedofil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...